De Osman Gazi Moskee Weert organiseert op zaterdag 13 en zondag 14 juni 2026 een tweedaagse braderie. Het evenement vindt plaats aan de Coenraad Abelsstraat 36A in Weert. Bezoekers zijn beide dagen welkom van 11.00 tot 19.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan de moskee.
Eten en lekkernijen tijdens de braderie
Tijdens de braderie kunnen bezoekers kennismaken met diverse Turkse gerechten en lekkernijen. Op het programma staan onder meer döner kebab, lahmacun, gözleme, baklava en Turkse thee.
De organisatie nodigt inwoners van Weert en omgeving uit om een bezoek te brengen aan het evenement. Daarmee wil zij mensen samenbrengen en laten kennismaken met de Turkse cultuur en gastvrijheid.
Deuren open voor bezoekers
Bezoekers krijgen tijdens de braderie ook de gelegenheid om de moskee van binnen te bekijken. De organisatie verzorgt rondleidingen en geeft informatie over het gebouw en de activiteiten van de geloofsgemeenschap.
Daarnaast zijn er diverse winkelkraampjes aanwezig. Voor kinderen is er een springkussen. Ook is er ruimte voor ontmoeting en gesprek.
Iedereen welkom
Volgens de organisatie is iedereen welkom tijdens de tweedaagse braderie. Het evenement vindt plaats op zaterdag 13 en zondag 14 juni 2026 van 11.00 tot 19.00 uur aan de Coenraad Abelsstraat 36A in Weert.

