Verkeersmaatregelen rondom Bospop van 25 juni t/m 17 juli

1 min. leestijd

Van 25 juni tot en met 17 juli gelden vanwege de opbouw, het evenement en de afbouw van Bospop verschillende wegafsluitingen. De Eindhovenseweg tussen Ringbaan Noord en de A2 is van 6 juli 19.00 uur tot 14 juli 12.00 uur afgesloten voor verkeer. Houd rekening met omleidingen en extra reistijd.

Op- en afbouw Bospop

Voor de op- en afbouw van het evenement zijn van donderdag 25 juni 07.00 uur tot uiterlijk vrijdag 17 juli 23.59 uur de volgende wegen afgesloten:

  • Hushoverweg
  • Eindhovenseweg Parallelweg
  • Stienestraat
  • Weijerkesweg
  • Riviereweg

Verkeer wordt in beide richtingen omgeleid via de Rietstraat, Floralaan, Vrakkerstraat, Groothulsterweg, Opdendijk en Hoogbosweg.

Extra afsluitingen tijdens Bospop

Tijdens het evenement gelden aanvullende wegafsluitingen. Deze gaan in op maandag 6 juli om 19.00 uur en duren tot uiterlijk dinsdag 14 juli 12.00 uur.

De volgende wegen zijn dan afgesloten:

  • Eindhovenseweg (tussen Ringbaan Noord en de A2)
  • Hushoverweg
  • Eindhovenseweg Parallelweg
  • Stienestraat
  • Weijerkesweg
  • Riviereweg
  • Kuikenstraat
  • Koenderstraat

Verkeer wordt in beide richtingen omgeleid via de A2, Ringbaan Noord, Sint Luciastraat, De Burcht, Narcisstraat, Floralaan en Rietstraat.

Weggebruikers wordt gevraagd rekening te houden met de afsluitingen en de aangegeven omleidingsroutes te volgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak