Auto en motor botsen op T-splitsing Ringbaan-Noord

112
1 min. leestijd
Auto en motor botsen op T-splitsing Ringbaan-Noord

De hulpdiensten werden vrijdag rond 10.45 uur gealarmeerd vanwege een verkeersongeval op de Gouverneurlaan in Weert. Ter hoogte van de T-splitsing met de Ringbaan-Noord kwamen een auto en een motor met elkaar in botsing.

De motorrijder kwam ten val en raakte gewond. Omstanders stopten direct om hulp te verlenen. Het slachtoffer is vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de auto kwam met de schrik vrij.

De politie heeft ter plaatse verslag opgemaakt van het ongeval. Een deel van de Gouverneurlaan werd tijdelijk afgesloten voor het verkeer.

Nadat de gegevens waren uitgewisseld, kon de automobilist zijn weg vervolgen. De auto liep schade op, maar hoefde niet te worden afgesleept. De motor raakte zodanig beschadigd dat deze door een bergingsbedrijf is afgesleept.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Extra bouwmateriaal voor kabouters Tunnels blijven een uitdaging Weer een vrachtwagen vast Luchtballon boven Weert Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak