De brandweer werd dinsdag rond 18.00 uur gealarmeerd vanwege een melding van een bosbrand in Ell. Al snel bleek het te gaan om een grote natuurbrand aan de Schoordijk in Weert. Het betrof dezelfde locatie waar zondag ook al een bosbrand woedde.
Bij de brand kwam opnieuw veel rook vrij. De brandweer rukte met meerdere voertuigen uit om het vuur te bestrijden. De politie hield vanaf de snelweg A2 de situatie in de gaten.
Rond 20.00 uur was de brand onder controle en gaf de brandweer het sein ‘brand meester’.
Dankzij de snelle inzet van de blusvoertuigen kon de brand worden bedwongen. Het getroffen gebied heeft een oppervlakte van circa 1.200 vierkante meter.
De hulpdiensten blijven de komende uren nog aanwezig om na te blussen en de omgeving extra te koelen. Daarmee moet worden voorkomen dat opnieuw hotspots ontstaan en de brand weer oplaait.
Het nablussen zal naar verwachting nog enige tijd in beslag nemen.
Bekijk een video: https://vimeo.com/1211798487













