Tributeband BackToDylan treedt op in Theater de Huiskamer

2 min. leestijd
Foto van Paul Steinbusch

Liefhebbers van Bob Dylan kunnen op zondag 11 oktober hun hart ophalen in Theater de Huiskamer. De Limburgse tributeband BackToDylan brengt dan om 15.00 uur een meeslepend eerbetoon aan de muzikale grootmeester.

Met klassiekers als ‘Blowin’ in the wind’, ‘Knockin’ on Heaven’s Door’, ‘Like a Rolling Stone’ en ‘Hurricane’ laten de muzikanten van BackToDylan het publiek de magie, zeggingskracht en energie van Dylans werk live ervaren.

Van intieme folk tot grootse klassiekers

In de voorstelling staat met name de bekende Desire-periode uit de jaren zestig en zeventig centraal. De nummers worden soms heel klein en intiem gebracht en op andere momenten groots en meeslepend. Frontman Dan Vanhoudt, van wie de akoestische versie van ‘Hurricane’ al bijna 50.000 keer is bekeken op YouTube, neemt de zaal mee in zijn persoonlijke passie voor Dylan. Als kleine jongen met gitaar trok de muziek van Bob Dylan hem al.

Nu begeleid door een band ervaren (semi-beroeps)muzikanten brengt hij de iconische, raadselachtige songteksten met ogenschijnlijk gemak en vol overgave. De zes bandleden van BackToDylan kennen elkaar al jaren en zijn als familie voor elkaar. Die hechte band, gecombineerd met ieders decennialange podiumervaring, zorgt ervoor dat ze elkaar perfect aanvullen.

Na uitverkochte zalen in onder meer Uden, Blankenberge, Maastricht en Geldrop belooft het ook in Weert een intense voorstelling te worden. Een show waarin niet alleen geluisterd wordt, maar waar ook ruimte is voor een lach, een traan en voluit meezingen.

Praktische informatie

  • Datum: 11 oktober 2026
  • Tijd: 15.00 uur
  • Locatie: Theater de Huiskamer, Wilhelminasingel 10B, 6001 GT Weert
  • Tickets via: https://wdg.li/nt4msc0

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Video's

Actualiteiten in bewegend beeld
Deel dit bericht
Geen reacties