Auto’s botsen op Roermondseweg

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn maandag omstreeks 18.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Roermondseweg in Weert.

Nabij de Intratuin had een kop-staartbotsing plaatsgevonden waarbij drie auto’s betrokken waren. De inzittenden kwamen met de schrik vrij, maar hadden wel last van hun rug en nek.

De politie ondersteunde bij de administratieve afwikkeling van het ongeval. Twee auto’s waren zodanig beschadigd dat ze moesten worden afgesleept door een berger. Een andere auto mocht de weg vervolgen.

[nggallery id=’5415′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel