Fietsers verrast door gladheid

1 min. leestijd

Door de flinke regenval van gisteren en de vorst van afgelopen nacht was het vanochtend spekglad op de wegen van Weert.

Het waren vooral fietsers die verrast werden door de gladheid. Rond 7.30 uur meldde de politie via Twitter dat er al 8 fietsers waren gevallen waarbij de hulpverleners werden opgeroepen. Dat is naar verhouding erg veel en dan zijn de fietsers die geen beroep hebben gedaan op de hulpdiensten niet meegeteld.

Er is inmiddels ook gestrooid, maar het kan op sommige plekken nog verraderlijk glad zijn. De temperatuur ligt nog altijd rond het vriespunt.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
17 reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd