Kop-staart botsing op afrit A2

1 min. leestijd

(Foto’s) Vrijdagmiddag omstreeks 14.40 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een ongeval op de A2 afrit Weert.

Bij de verkeerslichten ter hoogte van de Ringbaan-Noord waren op de afrit twee personenauto’s achter op elkaar gebotst.

Eén bestuurder kon niet tijdig remmen en botste achterop een stilstaande auto die voor een verkeerslicht stond te wachten.

De brandweer werd gealarmeerd omdat er mogelijk een persoon bekneld zat. Dit bleek uiteindelijk niet zo te zijn. De brandweer heeft wel kunnen helpen bij het reinigen van het wegdek aangezien een van de auto’s een flinke olielekkage had.

Het ambulancepersoneel heeft van de betrokken slachtoffers nagekeken, maar gelukkig raakte niemand gewond. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.

Een berger heeft de beschadigde auto’s opgesleept.

[nggallery id=’5763′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd