Politie onderzoekt schietincident

1 min. leestijd

Budel – (Foto’s) De politie is een onderzoek gestart naar een schietincident in het centrum van Budel.

Maandagavond rond 20.00 uur is vermoedelijk met een luchtdrukwapen geschoten op panden van bedrijven aan het Capucijnerplein. Een aantal ruiten zijn beschadigd geraakt. Niemand raakte gewond.

De politie heeft onderzoek dinsdagochtend hervat en een buurtonderzoek verricht. Ook heeft men camerabeelden veilig gesteld.

Getuigen

Ben je getuige geweest van het incident? Neem dan contact op met de politie Cranendonck via het telefoonnummer 0900-8844.

Bijdrage van Foto Hammie

[nggallery id=’5781′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd