Monument Limburgse Jagers verhuisd

1 min. leestijd

(Foto’s) Woensdagmiddag onthulde Gouverneur Bovens van de Provincie Limburg een monument ter nagedachtenis aan de Limburgse Jagers op het militaire terrein in Oirschot.

Het monument is door de Provincie beschikbaar gesteld en op een stuk Limburgse grond op het militair terrein in Oirschot bijgezet. Weert was tot 2014 de stad van Limburgse Jagers en had een monument staan op het KMS-terrein. Frans Maes, één van de Limburgse Jagers, was zeer trots toen hij het monument kon bekijken voordat het vanuit Weert op transport naar Oirschot ging.

Het monument is gemaakt door het Weerter ondernemer Tjeu Kneepkens en zijn bedrijf Creative Cladding. Middels een nieuwe techniek werd beton versterkt door glasvezel en in een speciaal ontworpen mal gegoten. Het zand wat voor de beton gebruikt is komt uit de Kunrader Steengroeve te Voerendaal. Het monument is ontworpen door Arno Coenen (Beaux).


[nggallery id=’5874′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug