Start bouw 8 woningen

2 min. leestijd

(Foto’s) Woensdagmiddag is door wethouder Van Eersel het officiële startsein gegeven voor de bouw van 8 woningen aan de Kerk-/ en Sutjensstraat.

Aan de Kerkstraat worden 4 karakteristieke woningen gebouwd. Dis is op de locatie waar in 2014 een grote woningbrand woedde. De nieuwe woningen krijgen een karakteristieke uitstraling met rollagen en een mansardedak. De woningen zijn energiezuinig en duurzaam (A++) en typeren zich door de zeer ruime woonkamer met open keuken aan de voorzijde van de woning. De 1e verdieping is voorzien 2 slaapkamers, een badkamer en een praktische kast met witgoedaansluitingen. De tuinen zijn gesitueerd op het oosten en zijn voorzien van een stenen berging. Bij de woning behoren 2 parkeerplaatsen welke zijn gesitueerd op het achterliggende parkeerterrein en welke toegankelijk zijn vanuit de Sutjensstraat.

Op de hoek Sutjensstraat / Sutjensdwarsstraat worden 4 zeer ruime en complete woningen gebouwd. De woningen worden onder moderne architectuur gebouwd, zijn energiezuinig en duurzaam en typeren zich door de ruime woonkamer met open keuken aan de voorzijde van de woning. De 1e verdieping is voorzien 3 slaapkamers, een ruime badkamer en biedt via een vaste trap toegang tot de ruime zolderverdieping. De tuinen liggen gesitueerd op het westen.

Het project is ontwikkeld door CRE-Development uit Weert. Alle woningen zijn reeds verkocht, maar mocht je toch interesse hebben in bijvoorbeeld de artist impressions, kijk dan op: https://www.cre-development.nl/projecten.

[nggallery id=’6147′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel