Zulke mensen zijn zeldzaam

1 min. leestijd

Hallo..

Ben opzoek naar de meneer die mij donderdag 14/06 heeft opgevangen, nadat ik bij de Aldi in Weert bij de kassa in elkaar zakte.

Deze meneer was met zijn kleindochter in de winkel en heeft bij me op de grond gezeten. En gezorgd dat ik na een paar min weer bij kwam. Is bij me gebleven tot dat het ambulance personeel er was.

Ben hem zo ontzettend dankbaar en wil graag met hem in contact komen. Maar door alle commotie met de ambulance ben ik zelf vergeten te vragen hoe deze meneer heette.

Wie kent deze meneer? Zou me heel goed doen om hem op gepaste wijze te kunnen bedanken.

Mvg Janet Geuskens (mailadres via redactie)

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel