Brandweer onderzoekt jerrycans

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is donderdag rond het middaguur opgeroepen voor een mogelijke dumping bij de Mariakapel bij complex De Lichtenberg.

Een voorbijganger had naast de monumentale kapel een aantal jerrycans zien staan en vertrouwde het niet. Uit voorzorg werd de brandweer gealarmeerd.

Een Adviseur Gevaarlijke Stoffen (AGS) en Officier van Dienst (OVD) kwamen ter plaatse om nader onderzoek te doen. Uit metingen bleek dat de situatie mee viel. Er zaten geen gevaarlijke stoffen meer in de jerrycans. De gemeente Weert heeft de jerrycans laten opruimen.

[nggallery id=’6734′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel