Sint Barbara in finale OLS

1 min. leestijd

De 27ste plaats is al binnen, maar het OLS 2019 kan “per ongeluk” toch nog op de Pelmersheide, Tuurk, Vloed of Kemperveldweg gehouden worden.

Het is allemaal mogelijk, want de schutters van schutterij Sint Barbara uit Tungelroy wisten zich onder erbarmelijke weersomstandigheden onder de schietboom op het OLS Raam staande te houden. Dit dankzij de puike prestatie van de nieuwe buksmeesters; Jan van Ratingen en koning / achterop-schutter Hubert Houben.

Komende zaterdag om 11.00 uur is het moment van de waarheid. Klimt de schutterij op naar een podiumplaats. Live te volgen via L1 radio of ter plaatse.

Burgemeester Heijmans en de rest van de regering heeft de schutters al laten weten dat Tungelroy – de enige kanshebber uit de gemeente Weert- op een gemeentelijke ondersteuning mag rekenen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen