Auto botst tegen lichtmast

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn zaterdag rond 20.00 uur gealarmeerd voor een eenzijdig verkeersongeval op de Ringbaan-Noord in Weert.

Ter hoogte van het Buco Wooncentrum op Boshoven was een personenauto tegen een lantaarnpaal gebotst en vervolgens in de naastgelegen heg tot stilstand gekomen. De bestuurster van de auto kwam met de schrik vrij. Ze is ter plaatse in de ambulance nagekeken op verwondingen.

De auto raakte flink beschadigd en moet worden afgesleept door een berger. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
[nggallery id=’6824′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
4 reacties
Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht