Kermis Stramproy in beeld

1 min. leestijd

(Foto’s) Het is kermis in Stramproy en dat betekende dat jong en oud weer kon genieten van snelheid, knuffels en lekker eten.

Daar waar de jeugd zich prima vermaakte in de attracties wisten de ouders de gezelligheid op te zoeken in de horeca. Natuurlijk werden er ook de nodige spelletjes gespeeld en kregen veel knuffelbeesten een nieuw thuis.

De kermis in Stramproy duurt nog t/m dinsdag 18 september. Dus je kan nog de nodige rondjes draaien in de Gravitron of cactussen schieten.

[nggallery id=’6983′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek