Scholier aangereden op fietspad

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn dinsdag rond 16.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Maaseikerweg.

Op de Maaseikerweg tussen Tungelroy en Stramproy was een auto door nog onbekende oorzaak van de weg geraakt. De automobilist gaf aan dat hij moest uitwijken. Hij schampte vervolgens een boom en belandde op het fietspad waar op dat moment drie scholieren fietsten. Een van hen werd aangereden door de auto.

De auto belandde in de sloot en de jonge fietser kwam ten val en raakte lichtgewond. De bestuurder van de auto bleef ongedeerd. Hij is ter plaatse gehoord door de politie. De scholier is lichtgewond overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie doet ter plaatse onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval.

[nggallery id=’6961′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
3 reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel