Felle brand legt stacaravan in as

1 min. leestijd

Soerendonk – (Foto’s/video) De hulpdiensten zijn maandagavond omstreeks 20.00 uur gealarmeerd voor een brand op recreatiepark Slot Cranendonck.

Op het terrein was brand ontstaan in een stacaravan. De brand werd opgemerkt door alerte campinggasten die het parkmanagement en de hulpdiensten waarschuwden. De brandweer van Maarheeze was snel ter plaatse, maar kon niet voorkomen dat de stacaravan uitbrandde. Het vakantieverblijf stond bij aankomst al in lichterlaaie. Maar door het snelle handelen van iedereen wist de brandweer overslag naar de naastgelegen bijgebouwen te voorkomen.

De brand heeft de stacaravan volledig verwoest. Ook de aanbouw raakte zwaar beschadigd. Gelukkig raakte er niemand gewond. De oorzaak van de brand is (nog) niet bekend. Dat zal nader onderzoek moeten uitwijzen.

Video via Youtube

https://youtu.be/okXDRs3Mf6A

[nggallery id=’7398′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel