Rook onder de motorkap van auto

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn donderdag omstreeks 15.30 uur gealarmeerd voor een autobrand op het Collegeplein in Weert.

Ter plaatse kwam er rook onder de motorkap vandaan bij een personenauto. De hulpdiensten verplaatsten de auto naar de straat zodat, indien het zou overgaan tot een brand, het vuur niet kon overslaan naar andere voertuigen of gebouwen.

De brandweer heeft de smeulbrand in het motorgedeelte geblust. De oorzaak is vermoedelijk een technische mankement. De auto raakte beschadigd, maar is mogelijk nog te repareren.

[nggallery id=’7502′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek