Stefan Wolter tweede bij MLLF

1 min. leestijd
Foto (door Theo Van de Winkel): Stefan Wolter tijdens het WVLF

Baexem – Op vrijdag 4 januari, heeft in Baexem de finale plaatsgevonden van het Midde Limburgs Leedjes Festival 2019. Deze goed bezochte avond, georganiseerd door “Karnavals Vereniging de Plekploasters” uit Baexem, bevatte 23 liedjes die streden om de titel: “Het bèste leedje van midde Limburg”. Een uitgebreide vakjury heeft de liedjes beoordeeld op tekst, muziek en uitvoering.

Het Graotekoeër uit Neer heeft gewonnen met het liedje: “Get sjluukskes langer”. De tweede plaats ging naar Stefan Wolter uit Weert, met het liedje “Dit es zoeë schoeën” . Als derde is geëindigd, de Baexemse formatie Ommezang met hun liedje “De buksus” .

Neer komt het komende jaar weer in aanmerking voor de organisatie van het Midde Limburgs Leedjes Festival, waarvan de finale zal zijn op vrijdagavond 3 januari 2020.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek