Politie haalt naaktloper van straat

1 min. leestijd

(Video) De politie heeft maandagochtend rond 10.30 uur een man aangehouden die naakt door het centrum van Weert liep.

Volgens getuigen kleedde de man zich uit ter hoogte van het politiebureau waarna hij aan de wandel ging. Met alleen nog z’n sokken aan liep de man al gebarend tegen het verkeer in over het Bassin.

De politie ging de man achterna en wist hem op de Oude Hushoverweg aan te houden. De man bood verzet bij z’n aanhouding. Vijf agenten kwamen er aan te pas om de verwarde man in de politie-auto te zetten. De man is overgedragen aan het zorgkader zodat hij passende hulp krijgt. Hij is patiënt / bewoner van een psychiatrisch centrum in Overijssel. Daar is hij gisteren heengebracht, aldus een woordvoerder van de politie.

Ingestuurde videofragmenten via Youtube

https://youtu.be/dbjcP1LYD9A

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
8 reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd