Tijdelijke ontruiming bij DC Lidl

1 min. leestijd

Het personeel van het Lidl-distributiecentrum in Weert heeft zaterdag tijdelijk het werk moeten neerleggen.

De oorzaak was een automatisch brandalarm waarbij ook de sprinklerinstallatie zou zijn geactiveerd. De brandweer kwam ter plaatse, maar hoefde niet over te gaan tot bluswerkzaamheden. Intussen hadden de BHV’ers het gebouw ontruimd en moesten de medewerkers naar de verzamelplaats buiten.

Nadat de brandweer het gebouw veilig had verklaard mochten de medewerkers na ongeveer een kwartier weer naar binnen. De oorzaak van het brandalarm is niet bekend.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek