Politie zoekt eigenaar navigatie

1 min. leestijd

De politie heeft zondag in Weert een persoon aangehouden die geprobeerd had om in een auto in te breken.

De aangehouden persoon droeg een navigatiesysteem van het merk TomTom bij zich waarvan de politie niet weet waar deze thuis hoort. De politie wil het apparaat graag overdragen aan de rechtmatige eigenaar.

Mocht iemand uit de omgeving van de Gildestraat in Weert dit navigatiesysteem herkennen vraagt de politie Weert om contact op te nemen via telefoonnummer 0900-8844. Je kan hierbij verwijzen registratienummer 2019048898.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler