Motor botst achterop auto op A2

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De hulpdiensten zijn maandag rond 7.15 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 bij Maarheeze.

Ter hoogte van de toerit bij Maarheeze ging een auto op de rem voor de file en dit werd te laat opgemerkt door de motorrijder. De motorrijder botste achterop de auto en kwam ten val. De motorrijder raakte lichtgewond en is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie en Rijkswaterstaat dirigeerden de voertuigen zo snel mogelijk naar de vluchtstrook zodat het overige verkeer zo min mogelijk hinder ondervond van het ongeval. De motor werd afgesleept door een berger. De auto kon nadat de bestuurster haar gegevens had uitgewisseld de weg vervolgen.

[nggallery id=’7764′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel