De nieuwe koningen van het Stadsgilde

1 min. leestijd

(Foto’s) Tijdens Bevrijdingsdag werd op het pleintje bij ‘t Swaentje voor de zevende keer het Vogelschieten georganiseerd. De organisatie van het Vogelschieten ligt in handen van het Gilde van Wieërter Stadsschötte Ste. Catharina 1480, in de volksmond het Stadsgilde genoemd.

Bert Menzink pakte dit jaar de titel als koning van het Stadsgilde. Hij wist het beslissende schot te lossen om de vogel omlaag te krijgen. Daarmee werd hij de opvolger van Henk Heesakkers die de afgelopen twee jaar koning was. De titel Burgerkoning was dit jaar voor Raymond Keulen. Hij is de opvolger van Jim Schouwink die vorig jaar Burgerkoning werd.

[nggallery id=’7839′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
3 reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek