Bedrijvenspel mavo 3 bij PvH

1 min. leestijd

(Foto’s) Leerlingen van mavo 3 hebben tijdens periode 4, in projectvorm, een bedrijf gerund en verschillende opdrachten gemaakt voor de vakken economie, maatschappijleer, Nederlands en Engels.

In het kader van dit project werd de aula van de Philips van Horne donderdag 13 juni omgetoverd tot een heuse bedrijvenmarkt. De resultaten van de leerlingen werden met veel enthousiasme en ondernemingslust getoond aan elkaar en aan hun leraren.

Leerlingen met de mooiste en origineelste presentaties ontvingen uit handen van enkele begeleiders een mooie prijs. Bekijk een ingestuurde bijdrage.

[nggallery id=’8012′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek