Maaslandlaan gevaarlijkste weg

1 min. leestijd

De Maaslandlaan in Weert is de gevaarlijkste weg van de provincie Limburg, zo blijkt uit onderzoek van verkeersbureau VIA.

Verkeersbureau VIA vergeleek voor EenVandaag ruim 43.000 wegen op het gebied van verkeersveiligheid. Voor elke weg werd het aantal ongelukken en verkeersslachtoffers in beeld gebracht.

VIA vergeleek het aantal ongevallen per wegvak over de periode 2015 tot en met 2018. Ongelukken met dodelijke slachtoffers, gewonden en alleen blikschade werden apart in kaart gebracht. Daarnaast werd het aantal slachtoffers afgezet tegen de weglengte en de verkeersdrukte.

De Maaslandlaan heeft een lengte van 800 meter, fietsstroken, meerdere rotondes en parkeervakken op de rijbaan. Dat in combinatie met het aantal ongevallen maakt de Maaslandlaan de meest onveilige weg van Limburg.

Je kan het kaartje bekijken via:
https://www.bliq.report/nl-NL/51.249210796098126/5.706539154052735/14/1_538/54432607

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
4 reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek