EOD onderzoekt verdachte munitie

1 min. leestijd

(Foto’s/video) Een team van de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) moest maandag naar Weert komen nadat de politie in Weert verdachte munitie hadden aangetroffen.

De politie had een melding gekregen van een verdachte situatie. Er stond een auto in het bos geparkeerd, zonder inzittenden, zo meldt een woordvoerster van de politie Limburg. Toen agenten een kijkje gingen nemen troffen ze airsoftspullen aan in de verlaten auto. Zo werden er o.a. airsoftgranaten aangetroffen.

De spullen werden in beslag genomen en zijn in het bijzijn van de EOD gecontroleerd om er zeker van te zijn dat het airsoftmunitie betrof. In het bosgebied aan de Geuzendijk zijn de spullen verder onderzocht en vastgelegd voor documentatie. De spullen zijn door de EOD veilig gesteld. Het is nog onbekend wat er met de in beslag genomen airsoftspullen gaat gebeuren.

Video via Youtube

https://youtu.be/zEioCTAdlHs

[nggallery id=’8269′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd