Brandje achter houten schutting

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer en politie zijn maandag rond 12.30 uur gealarmeerd voor een buitenbrand in de Hegstraat.

Naast de het rolstoelpad van het parkeerdek woedde een brandje achter een houten schutting. Een voorbijganger had rookontwikkeling waargenomen. Daaropvolgend werd de bewoonster en hulpdiensten gealarmeerd.

Het vermoeden bestaat dat het hout is gaan smeulen nadat er eerder vandaag een onkruidverbrander is ingezet op deze locatie. Door de hitte is de houten erfafscheiding gaan smeulen.

Agenten kwamen vanuit het naastgelegen politiebureau met een brandblusser om het brandje te doven. De brandweerlieden kwamen met de SIV ter plaatse en hebben een houten plank verwijderd en het brandje definitief geblust.

[nggallery id=’8400′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert