Veel belangstelling voor Stadsgidsen

1 min. leestijd

(Foto’s) Totaal 368 belangstellenden bezochten op zaterdag (319) en zondag (49) de Open Monumenten kraam van de stadsgidsen tegenover de St. Martinuskerk.

Zaterdag om 14.00 uur vertrokken twee groepen van ca. 14 wandelaars onder begeleiding Peter Theunissen en Jan Leenders voor een wandeling van ca. 1 1/2 uur.

Zondag om 10.00 uur kon er gestart worden voor een fietstocht rond Weert. In totaal 19 personen hadden zich ingeschreven. Startpunt was de kasteelpoort op de Biest. De fietstocht stond onder leiding van Harrie Mennen en Ed Bijmans.

Wil je meer weten over de Stadsgidsen van Weert? Bekijk dan eens de website: https://www.stadsgidsenweert.nl/.

Bekijk een ingestuurde sfeerimpressie.
[nggallery id=’8404′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen