Clipopname De lèste drej

1 min. leestijd
Foto: De leste drej | Fotograaf: Theo Van de Winkel

Als winnaars van het Wieërter Vastelaovendj Lidjesfestival (WVLF) 2019 met het liedje ‘Waat es dit sjiek!’ zijn is de driekoppige formatie trots dat ze een videoclip mogen gaan opnemen. Dit doen wij graag samen met jou!

De clipopname zal op donderdag 12 december om 19.00 uur gaan plaatsvinden bij Café Vreug of Laat aan de Oelemarkt 14. Tijdens deze avond zal een filmploeg in een gezellig vastelaovendj café sfeerbeelden gaan maken voor onder het liedje. Kom dus verkleed!

Dus.. heb je zin in een gezellige avond en wil je jezelf graag terugzien in de videoclip van het winnend vastelaovendj liedje van Weert? Zorg dan dat je erbij bent. Voor een consumptie wordt gezorgd.

Meer informatie: www.facebook.com/delestedrej

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek