Moeësdiêk preens: Daniël van Galen

1 min. leestijd

Daniël van Galen, 3×11 jaar oud, geboren in Celle, getogen te Amersfoort, maar nu een echte Weertenaar (ook al spreekt hij geen Weerts). Hij is getrouwd met Aïda en samen zijn ze trotse ouders van Elliot.

Al een aantal jaren is hij werkzaam bij Kempenhaeghe en in zijn vrije tijd is hij vaak in de sportschool te vinden.
Bij DESM heeft Daniël verdienstelijke jaren in de selectie gevoetbald. Tegenwoordig voetbalt hij in het 5e.

Zijn adjudanten zijn: Joey Donkers en Roel Volleberg. Hij heeft de orde van ‘t Zökske ingesteld. Hij zal deze vastelaovendj de Moeësdiêk voorgaan onder zijn devies: Vae goeëze ‘m d’r nog eine kieër in, mer stoppe d’r geine vînger in!

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek