Auto botst met fietser op rotonde

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn zondag rond 19.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de St. Jobstraat in de wijk Leuken.

Op de rotonde bij winkelcentrum Leuken waren een auto en fietser met elkaar in botsing gekomen. De fietser kwam ten val en raakte lichtgewond. Hij is ter plaatse in een ambulance nagekeken, maar hoefde niet naar het ziekenhuis.

De bestuurster van de auto was ongedeerd, maar flink geschrokken. Door de klap was de autospiegel beschadigd geraakt.

Sinds de komst van het nieuwe winkelcentrum aan de St. Jobstraat is de verkeersintensiteit flink toegenomen. De verkeerssituatie heeft de aandacht van de gemeente en het verbeteren van de verkeersveiligheid is opgenomen in de gemeentebegroting.

[nggallery id=’9299′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel