Kettingbotsing op Roermondseweg

1 min. leestijd

(Foto’s) Vrijdag rond 14.00 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Roermondseweg in Weert.

Net voor de rotonde bij Leenbakker had een kop-staart botsing plaatsgevonden waarbij vier personenauto’s bij betrokken waren. Een ambulance kwam ter plaatse om de betrokkenen te kunnen controleren op verwondingen.

De kettingbotsing vond plaats in de rijrichting van de A2 richting het centrum van Weert. De weg werd tijdelijk afgesloten voor het verkeer. Een vrouw is in de ambulance nagekeken, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De weg werd zo snel mogelijk vrijgemaakt voor het overige verkeer. De auto’s liepen enige blikschade op.

[nggallery id=’9424′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert