Tientallen huishoudens zonder glasvezel na fout werkzaamheden

1 min. leestijd

Dinsdagochtend was er al een gasleiding geraakt tijdens graafwerkzaamheden op de Rembrandtlaan in Weert, vandaag raakten er glasvezelkabels beschadigd ?.

Tijdens werkzaamheden gingen drie kabels met elk 96 aders doormidden en twee kabels raakten beschadigd. Door de kabelbreuken zitten tientallen huishoudens, voornamelijk in de buurt Altweert, zonder tv, telefonie en internet.

Monteurs zijn ter plaatse om de kabels te herstellen. Naar verwachting duurt het volledige herstel tot zaterdag laat in de middag.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug