Roeier gereanimeerd na val uit boot bij Biesterbrug

1 min. leestijd

De hulpdiensten zijn dinsdag rond 9.30 uur gealarmeerd nadat er een persoon te water was geraakt.

Ter hoogte van de Biesterbrug was een roeier met zijn boot omgeslagen. Hij werd door omstanders en andere roeiers uit het water gered. De toegesnelde hulpdiensten moesten vervolgens overgaan tot reanimatie. Intussen werden ook de brandweer en een traumahelikopter opgeroepen. De reanimatie slaagde.

De roeier kwam uiteindelijk weer bij kennis en de brandweer en traumahelikopter werden geannuleerd. Het slachtoffer is vervolgens met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Mogelijk is de persoon tijdens het roeien onwel geworden.

Bekijk een video via: https://youtu.be/awMgDnT9qig

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek