Naweeën in Weert van storm Eunice

1 min. leestijd

Ook vandaag mocht de brandweer op pad voor de afhandeling van stormschade meldingen. Het waren nog wat zogenoemde naweeën van storm Eunice.

De eerste melding kwam rond 10.45 uur binnen. Naast de Diesterbaan stond een boom scheef. De boom leunde tegen een andere boom en dreigde omlaag te vallen. De brandweerlieden hebben de boom in stukken gezaagd zodat het gevaar was geweken.

Na de Diesterbaan kon de brandweer (rond 13.00 uur) door naar de St. Jorisstraat. Daar lagen een aantal dakpannen los. Door middel van een ladderwagen kon de brandweer de losliggende dakpannen verwijderen.

Rond 13.45 uur kon de brandweer naar de Werkmansweg. Ook daar stond een boom scheef. De boom werd ook in dit geval in stukken gezaagd zodat er geen gevaar mee dreigde.

Bekijk een video: https://youtu.be/U-OmyRlgbLY

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug