Kabel losgeraakt van hoogspanningsmasten in Nederweert

1 min. leestijd

Nederweert – Update – In de omgeving van de Heugterbroekdijk in Nederweert is een kabel tussen drie hoogspanningsmasten losgeraakt. Het gaat om de zogeheten bliksemdraad.

Vanochtend werd het defect opgemerkt. Bij twee masten tussen de Veldweverstraat en Heugterbroekdijk hing de bliksemdraad tot aan de grond. De elektriciteitsdraden waren nog intact.

Er blijk heel wat bliksemdraad te zijn verdwenen. Er ligt ook geen draad meer over de weg of in de akkers. Het eerste vermoeden is dan ook dat dit het werk is van dieven. Waarschijnlijk is men in de middelste mast geklommen om de draad door te knippen.

Inmiddels zijn medewerkers van netbeheerder TenneT aanwezig om herstelwerkzaamheden uit te voeren.

Update: (Video)beelden toegevoegd.

Bekijk een video via: https://youtu.be/BBZhQiTxRmI

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel