Tweedehands fietsenmarkt in Kelpen-Oler

1 min. leestijd

Kelpen-Oler – Op zondag 25 juni organiseert Muziekvereniging Sint Liduina Kelpen-Oler een tweedehands fietsenmarkt op de speelplaats van de basisschool aan de Kerkstraat te Kelpen-Oler.

Fietsen kopen en verkopen

Op de fietsenmarkt worden honderden tweedehands fietsen aangeboden, van diverse merken en tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Je vindt er fietsen speciaal voor studenten, voor stationsparking en om te stappen, maar ook e-bikes, oma-, kinder- en sportfietsen, racekarretjes en crossfietsen, driewielers en citybikes.

De fietsen zijn afkomstig van fietsenhandelaren uit de regio en particulieren die hun fiets te koop aanbieden. Wil jij ook je gebruikte fiets aanbieden, bel dan voor inlichtingen met Henk Raemakers (06-47434248) of Wim Roost (06-28208154).

Praktische informatie

  • Datum: zondag 25 juni 2023
  • Tijd: 10.00 tot 14.00 uur
  • Gratis toegang
  • Ruimschoots gratis parkeergelegenheid
  • Pinbetaling mogelijk

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd