Op Volle Wieërter Toere met Kepèl Gootgemootj

1 min. leestijd

Op zondagmiddag 14 januari presenteert Kepèl Gootgemootj een nieuwe activiteit met de titel “Op Volle Wieërter Toere” in Café Tramhalt, van 16.00 tot 20.00 uur.

Het belooft een plezierige en gezellige muzikale middag te worden met optredens van lokale Wieërter artiesten en Vastelaovendj-liedjes. Het programma start precies om 16.00 uur met een optreden van Gootgemootj.

Naast de vrolijke klanken van de Hermeni-j Vannix, die twee optredens verzorgen, zullen diverse Wieërter Vastelaovendj-artiesten het podium betreden. Tijdens deze middag kun je genieten en meezingen met optredens van Erik Fikken, De Köpkes, de Wieërter Dikke (Vreug of Laat Preens Yannick I) en Dunne, Nick van Ham, Mark en Wilhelmien, Stefan Wolter en Mark Gruijthuijsen.

De gloednieuwe Rogstaekerspreens zal zich kort voorstellen en een woordje richten tot het aanwezige publiek. Gootgemootj’s eigen Giel Montagne zal het geheel aan elkaar praten. De toegang is gratis.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd