Afgebroken bomen dreigen op weg te vallen in Nederweert

1 min. leestijd

Nederweert – Vrijdagavond om 19.50 uur werd de brandweer van Maarheeze gealarmeerd vanwege een zogeheten stormschade-melding in Nederweert.

Op de Heugterzijweg, in het Weerterbos, hingen twee dennenbomen gevaarlijk boven de weg na de stevige wind. Een alerte automobilist ontdekte de gevaarlijke situatie en waarschuwde de brandweer. De afgebroken bomen dreigden op de weg te vallen.

De brandweerlieden hebben de twee dennenbomen deskundig afgezaagd. Vervolgens zijn de bomen langs het bospad gelegd om verdere schade te voorkomen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek