Kinderbraderie leuke en leerzame verkoopdag voor de jeugd

1 min. leestijd

Vandaag stond het centrum van Weert in het teken van de jaarlijkse kinderbraderie. De Hoogstraat en de Oelemarkt waren gevuld met jonge verkopers die hun tweedehands goederen verkochten aan het winkelend publiek.

De kinderen, soms alleen en soms met hulp van (groot)ouders, leerden op een speelse manier hoe ze oude spullen een nieuw leven kunnen geven. Deze ervaring was niet alleen leerzaam, maar ook goed voor het milieu, gezien het hergebruik van de spullen.

De sfeer was de hele dag gezellig druk, met een piek in de ochtenduren. Dit was geen verrassing, aangezien het aanbod toen nog het grootst was. In de middag nam de drukte iets af.


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht