Veel neerslag verwacht tijdens onweersbuien

1 min. leestijd

Vanochtend worden Limburg en Noord-Brabant getroffen door enkele stevige onweersbuien, waarbij er in korte tijd veel neerslag kan vallen. Er is ‘code geel‘ afgegeven en dat geldt tot 9.00 uur.

Het KNMI waarschuwt voor mogelijke wateroverlast en hinder voor het verkeer en buitenactiviteiten. De onweersbuien bevatten veel onweer en er is kans op neerslaghoeveelheden van maximaal 30 mm per uur, aldus het KNMI. Dit kan plaatselijk voor wateroverlast zorgen.

In de loop van de ochtend zullen de buien naar verwachting afzwakken, maar tot die tijd wordt aangeraden voorzichtig te zijn.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel