Stacaravan volledig uitgebrand op Slot Cranendonck

1 min. leestijd

Soerendonk – In de nacht van maandag op dinsdag is op vakantiepark Slot Cranendonck in Soerendonk een stacaravan volledig uitgebrand. Rond 2.40 uur werd de brand ontdekt door parkgasten, die direct alarm sloegen. Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen metershoog uit de stacaravan.

De medewerkers van het vakantiepark begeleidden de brandweer snel naar de juiste locatie. Een blusvoertuig en een waterwagen werden ingezet om de brand onder controle te krijgen. De brandweer wist een gasfles veilig te stellen. Van de stacaravan zelf bleef weinig over. Ook de aanbouw en een schuurtje werden zwaar beschadigd door de vlammenzee, en een deel van een boom in de buurt raakte zwartgeblakerd.

De politie zette de omgeving af voor verder onderzoek. Brandstichting wordt niet uitgesloten, en er zijn getuigen gehoord. Niemand raakte gewond bij het incident.

Bekijk een video: https://vimeo.com/1022445921

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen