Man gewond nadat hij met motor onderuit gaat op Emmasingel

1 min. leestijd

Woensdagochtend om 8.30 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een verkeersongeval op de Emmasingel in Weert. Op de kruising met de Biest en Oelemarkt kwam een motorrijder ten val.

De man probeerde de kruising over te steken, maar moest plotseling remmen voor naderende fietsers. Door de remactie verloor hij de controle over zijn motor, waardoor hij viel en gewond raakte.

De politie sloot een deel van de kruising af om de situatie veilig te stellen. Een ambulance bracht de lichtgewonde motorrijder naar het ziekenhuis. De politie heeft ervoor gezorgd dat de motorfiets veilig werd gestald.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek