Geen huisvuilinzameling op 5 mei

1 min. leestijd
Archieffoto

Op maandag 5 mei is er geen huisvuilinzameling in de gemeente. Door Bevrijdingsdag zijn ook andere gemeentelijke diensten gesloten.

Normaal wordt het huisvuil op maandag opgehaald. Omdat dit jaar Bevrijdingsdag op maandag valt, wordt het afval al op zaterdag 3 mei opgehaald. Bewoners van deze wijken moeten hun huisvuil dus twee dagen eerder aan de straat zetten.

Stadhuis en milieustraat gesloten

Het stadhuis is op maandag 5 mei gesloten. Ook telefonisch is de gemeente dan niet bereikbaar. De milieustraat is eveneens de hele dag gesloten.

Vraagwijzer en gemeentearchief niet bereikbaar

De Vraagwijzer is op 5 mei niet telefonisch bereikbaar. Ook is er die dag geen vrije inloop. Het gemeentearchief blijft eveneens gesloten.

Museum W gesloten

Museum W opent zijn deuren niet op maandag 5 mei vanwege Bevrijdingsdag.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel