Geslaagde Girls Only dag bij BAL

1 min. leestijd
Girls Only bij BAL - Foto's van Jack van de Heuvel

Op tweede paasdag vond in Weert de tweede editie van Girls Only basketbal plaats. Dit speciale evenement voor meiden van 10 tot en met 18 jaar werd georganiseerd door PrismaWorkx BAL. In totaal kwamen 32 meiden uit Nederland en België samen om hun basketbalskills te verbeteren.

Training van topcoaches

De training werd geleid door András Kaltenecker, hoofdcoach van Dames 1. Ook speelsters van Dames 1 hielpen mee, samen met special guest Kiki Fleuren. Zij is Europees en wereldkampioen 3×3 basketbal. De deelnemers kregen uitdagende oefeningen op het centercourt.

Meiden centraal tijdens paasweekend

Het paasweekend stond bij PrismaWorkx BAL in het teken van jeugd en sport. Op zaterdag waren de jongste basketballers actief. Maandag draaide het helemaal om meiden met het Girls Only basketbal event. Steeds meer meiden kiezen voor deze sport, en dat is te merken aan de groeiende opkomst.

Interesse in basketbal?

Meiden die interesse hebben in basketbal of vragen willen stellen, kunnen mailen naar: [email protected].

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen