De wijk Leuken in Weert veranderde zondag in één grote rommelmarkt. Tijdens de jaarlijkse RommelRoute stelden zo’n 150 bewoners hun voortuin, oprit of garage open. Bezoekers uit de hele regio kwamen op het evenement af.
Veel aanloop en gemoedelijke sfeer
Ondanks het bewolkte weer was de opkomst groot. De temperatuur was aangenaam en het bleef de hele dag droog. Daardoor was het perfect weer om door de wijk te struinen. Bezoekers genoten van de gezellige sfeer en het ruime aanbod. Er was van alles te koop: van speelgoed en boeken tot vintage meubels en kleding.
Centrale locaties en kinderactiviteiten
Naast de verkoop aan huis was er een centrale plek ingericht bij IKC Leuken. Daar konden kinderen zich vermaken met een springkussen, schminken en een bekertje ranja. Dit maakte het evenement extra aantrekkelijk voor gezinnen.
Populair jaarlijks initiatief
De RommelRoute Leuken is inmiddels een traditie in de wijk. Jaarlijks biedt het bewoners de kans om hun spullen een tweede leven te geven. Tegelijkertijd kunnen bezoekers op zoek naar bijzondere vondsten.
Meer rommelroutes in de regio
Wie benieuwd is naar andere rommelroutes in Weert en omgeving kan terecht op www.rommelrouteplanner.nl. Daar staat een overzicht van komende edities.










































Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel