Engelstalige comedyavond brengt expats en Weertenaren samen

3 min. leestijd
Ingestuurde foto- Engelstalige comedyavond

Voor expats in Weert voelde het dinsdagavond als een mijlpaal: de allereerste Engelstalige stand-upcomedyshow in de stad. Dankzij de samenwerking tussen het Munttheater, Theater de Huiskamer en Lightcity Comedy Eindhoven kon het publiek eindelijk in eigen stad genieten van comedy in het Engels, samen met mensen van allerlei achtergronden.

Voor veel internationals was het een verademing om niet langer naar Eindhoven te hoeven reizen voor een avondje uit. Zoals één van de aanwezigen het verwoordde: “Wat fijn om een avond in het Engels te hebben, gewoon hier in Weert!”

Expats in Weert

Fransisca, één van de beheerders van de Facebookgroep Expats in Weert, vult aan: “Het is fijn dat Munttheater en Theater de Huiskamer dit mogelijk maken. Het was ook leuk om de avond te delen met andere Weertenaren die openstaan voor dit soort nieuwe evenementen. Het is mooi om te zien hoe mensen met verschillende achtergronden samen kunnen lachen. Dat soort avonden zorgen voor een fijne sfeer en meer verbondenheid in de stad.”

Ook andere bezoekers waren enthousiast: “Het is leuk om te zien dat het aanbod in Weert steeds breder wordt. Zo is er voor iedereen, van expats tot jongeren en nieuwe inwoners, iets te beleven.”

Laagdrempelig en gezellig

De sfeer was laagdrempelig en gezellig, precies zoals je hoopt op een doordeweekse avond. Jammer genoeg sluit Theater de Huiskamer binnenkort haar deuren, want het bleek een ideale locatie waar zelfs nieuwe bezoekers zich direct welkom voelden.

Lightcity Comedy Eindhoven benadrukte bovendien hoe belangrijk het is dat ook jong, nieuw talent een podium krijgt: “Niet alleen de grote namen, maar ook beginnende comedians krijgen hier de kans om te groeien.”

Language No Problem-serie

Munttheater organiseert dit seizoen nog meer voorstellingen met weinig of geen taalbarrière voor niet Nederlandstaligen, binnen de Language No Problem-serie. Meer informatie en het volledige programma zijn te vinden op munttheater.nl/language-no-problem.

Samen genieten

Het succes van deze avond laat zien dat Weert klaar is voor meer internationale en inclusieve evenementen. Hopelijk volgen er nog veel meer avonden waarop iedereen, van local tot expat, samenkomt om te genieten van cultuur en gezelligheid in Weert.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek