Bomenwandeling door Hushoven-Laarveld

1 min. leestijd
Foto via Stichting Groen Weert

Stichting Groen Weert e.o. organiseert op donderdag 30 april 2026 een bomenwandeling in de buurtschap Hushoven-Laarveld. Ook inwoners van buiten Hushoven-Laarveld zijn welkom.

De wandeling start om 19.00 uur vanaf de parkeerplaats bij Roskam-Zaaimand en wordt geleid door Ad Wennekes. Onderweg is er aandacht voor bijzondere en soms oude bomen in de omgeving.

Bomen leveren een belangrijke bijdrage aan de gezondheid en zijn onmisbaar voor vogels en insecten. Tijdens de wandeling wordt stilgestaan bij onder meer bloei, vruchten, bladeren, herkomst, ouderdom en toepassingen van bepaalde boomsoorten. Ook komen enkele historische feitjes aan bod.

Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig. De wandeling is geschikt voor jong en oud en duurt maximaal twee uur. De organisatie vraagt deelnemers om zoveel mogelijk met de fiets te komen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Nieuwe bomen geplaatst op Stationsplein Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid